Budoucnost designu s grafickou kartou NVIDIA RTX

Díky architektuře NVIDIA Ampere, NVIDIA RTX™ poskytuje neuvěřitelný výkon, ray tracing v reálném čase, zrychlenou AI a next-gen grafické možnosti pro stolní počítače, notebooky a servery.

Změny v průmyslu žádají technologické inovace

S příchodem Průmyslu 4.0, který je zaměřen na automatizaci, což také znamená práci s obrovským množstvím dat – výrobci produktů využívají široké spektrum nejnovějších technologií, aby snížili náklady, optimalizovali produkty, urychlili vývojové cykly a zlepšili efektivitu projektového týmu. Tyto technologie zahrnují AR & VR, fotorealistické vykreslování, simulace v reálném čase, grafickou virtualizaci a umělou inteligenci (AI). Společně pomáhají vytvářet nové pracovní postupy, díky kterým jsou výrobci schopni navrhovat a vytvářet inovativní produkty a být tak konkurenční na trhu.

Projekty jsou čím dál tím složitější a práce na dálku se stává stále častější. Tím mohou vznikat komplikace v pracovních postupech, komunikaci a i ve spolupráci v týmu. Pro organizaci je tak kritické zajistit efektivní a nákladově nenáročně pracovní prostředí pro zaměstnance, kteří jsou situováni napříč regiony.

Je třeba najít novou cestu, jak tyto výzvy překonat a tím zvýšit produktivitu.

Do you want more information?