Využijte vlastností NATIVE METRO v podnikových úložištích DELL

Vývojáři společnosti Dell Technologies si u diskových úložišť PowerStore dali na čas, ale velmi zásadní funkcionalita je v generaci PowerStore 3.0 tady. Na co jsme tak netrpělivě čekali?

Nový operační systém přináší Native Metro

Většinou zprávy o nových verzích firmware či operačních systémech moc nekomentujeme, ale tato opravdu stojí zato. Když pro zákazníky navrhujeme a stavíme IT infrastrukturu, snažíme se vždy, aby byla co nejdostupnější, aby porucha / výpadek jedné hardwarové komponenty neohrozil běh důležitých informačních systémů. Aby tak snadno nepřestala fungovat podniková komunikace, aby šlo dál nerušeně fakturovat, prohlížet historická data ... Tomu se dá zabránit např. zdvojením všech důležitých hw prostředků a platí to i v případě diskových polí - úložišť pro podniková data.

DELL PowerStore je již od minulé generace skvělé pole, ale výše popsané vlastnosti interně zabudované nemělo. Náprava je ale tady a PowerStore už umí pracovat ve dvojici, se zrcadlenými / totožnými daty na obou polích tak, že plánovaná odstávka nebo výpadek jednoho ze dvojice polí nezpůsobí přerušení běhu aplikací. Data jsou stále k dispozici. A nepotřebujete k tomu žádná další zařízení, vše si řeší pole sama mezi sebou.

Odborný výraz pro funcionalitu je Metro Cluster, u PowerStore vývojáři použili termín Native Metro. Možná se teď ptáte, co dělat, když už mám koupený PowerStore se starším OS. Pokud budete chtít povýšit dostupnost vašeho IT prostředí, půjde to! Koupíte druhé pole, to starší aktualizujete na novou verzi OS! Metro Cluster je váš.

Do you want more information?